E.L.E. Rikaar OÜ

 
 
Reg.kood 11327997
Kunderi 8a
10121 Tallinn

Telefon +372 645 4165
E-mail info@rikaar.eu

 

TUTVUSTUS

KÕIK meie inimesed on erialase kõrgharidusega ja vanuses 30 kuni 65 ning tegelenud finantsarvestusega üle 10 aasta, aga osa ka palju pikemat aega.

 

Enel-Eha Ristkok
enel@ele.ee
tegelenud raamatupidamisega üle 25 aasta, õpetanud välja palju raamatupidajaid, olnud õppejõud Estonian Business School (EBS-is)
Eda Lehmann
eda@ele.ee
juhatuse liige, partner

Kadri Ratassepp
kadri@ele.ee

tegevdirektor
Margit Meerits
margit@ele.ee
partner
Kaja Raik
kaja@ele.ee
partner

Kirsika Vaher
kirsika@ele.ee

partner

Anniki Laar
anniki@ele.ee

raamatupidamise assistent

 

Meiega saab rääkida kõigest!

 

Võtke ühendust või külastage meid.

Teenindusaeg: 24 h

mida me teeme? kellele? hinnakiri kontakt kasulikud lingid asukoht